Про компанію

«Імпрес» – товариство з обмеженою відповідальністю, спільне українсько-німецьке поліграфічне підприємство з іноземними інвестиціями, створене в 1995 році, спеціалізується на виробництві самоклеючих етикеток.

Компанія «Імпрес» здатна забезпечити високотехнологічними етикетками широке коло виробників харчової, винно-горілчаної, парфумерно-косметичної, фармацевтичної продукції, побутової хімії, агрохімії, автохімії та олив.

Друкарня ТОВ«Імпрес» має власні виробничі, складські та офісні приміщення площею понад 4000 кв.м. на власній земельній ділянці.

Чисельність працівників компанії на сьогодні – 100 осіб. Цілодобовий режим роботи виробництва гарантує виконання замовлень в максимально стислі строки з обов’язковою доставкою продукції з Черкас у будь-яке географічне місце України.

Компанія «Імпрес» має досвід експорту етикеток в Австрію, Білорусь, Грузію, Канаду, Молдову, Росію та Угорщину.

Технологічні можливості компанії:

10-фарбний флексографічний, офсетний та ротаційно-трафаретний ультрафіолетовий друк на паперових та плівкових матеріалах, гаряче та холодне тиснення фольгою, ламінування, виробництво сендвіч-етикеток та промо-етикеток, міні-буклетів, позиційне притиснення голограм, конгрев, індивідуальне маркування та нумерація етикеток, ефект «гелевого золота», виготовлення імітаційних голограм з мікротекстом.

Мета компанії: стабільна якість етикеток – впевненість замовника.

Серед замовників компанії «Імпрес» відомі імена: «Procter & Gamble», SC «Johnson», ТМ «Торчин» («NESTLE»), «HENKEL», ТМ «Грінвіч»,  ТМ «ВАМП», «Пірана», ТМ «Sobieski», ТМ «Organic Milk», ТМ «Яготинське для дітей», ТМ «Моршинська», ТМ «Олком», ТМ «SARMA», ТМ «Ушастый нянь», ТМ «Наша Ряба», ТМ «MacCoffee», ТМ «Шустов», ТМ «Французький Бульвар», ТМ «Азмол», ТМ «Зелена Марка», ТМ «Мікадо», ТМ «Колоніст», ТМ «Roshen» та інші.

Компанія «Імпрес» має сертифікат, що засвідчує впровадження на підприємстві системи управління якістю на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001-2015.